05-850 Ożarów Mazowiecki/Ołtarzew, ul. Poznańska 243

+48 506-054-059 walynapedowe@wp.pl

Autocardan - regeneracja wałów napedowych, produkcja, wyważanieRegeneracja wałów napędowych, produkcja, wyważanie i serwis wałów kardana

Autocardan regeneruje, produkuje i wyważa wały napędowe do samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych, autobusów, maszyn budowlanych, pojazdów szynowych, żurawi (dźwigów), przystawek mocy. Oferujemy również wały napędowe do zastosowań w przemyśle, min w górnictwie, hutnictwie, itp.

Oferujemy również serwis wszystkich wałów napędowych, eksploatowanych w naszym kraju (wał główny, wał przedni, wał napędowy międzymostowy, wał do przystawki mocy, wał do pompy hydraulicznej, wał precyzyjny, wał dla przemysłu drzewnego, papiernictwa, wały do koparek, wały do ładowarek, wały do wozideł, wały do dźwigów i inne).

Dokonujemy przerubki wałów np. pod zabudowę retardera czy jego likwidację, czy pod zmianę rozstawu osi (wydłużanie/ skrócenie), czy z wykonań bezobsługowych (Service Free) na obsługowe – przeguby krzyżakowe smarowane lepiej sprawdzają się w szczególnie trudnych warunkach eksploatacji np. wysoka temperatura, wilgotność. Zmieniamy krzyżaki z bezobsługowych (zagniatanych) na obsługowe (pod segery).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *